« Powrót
EXPO-GAS

NOWE WYDARZENIE TARGOWE podczas EXPO-GAS

Salon Gazowych Urządzeń Grzewczych – Montaż, Serwis.

 Kielce 26-27 kwietnia 2017

 

Od ponad 10-lat Targi Kielce ściśle współpracują z Izbą Gospodarczą Gazownictwa organizując, z dużym powodzeniem, Targi Techniki Gazowniczej EXPO-GAS. Aby oferta targów EXPO-GAS była jeszcze pełniejsza i lepiej dostosowana do potrzeb specjalistycznej grupy odbiorców z branży, w nadchodzącej edycji zadebiutuje Salon Gazowych Urządzeń Grzewczych – Montaż, Serwis.

Partnerem przy organizacji tego wydarzenia jest Polska Korporacja Techniki Sanitarnej Grzewczej, Gazowej i Klimatyzacji z Warszawy razem ze Stowarzyszeniem Producentów i Importerów Urządzeń Grzewczych. Zakres branżowy Salonu obejmuje: gazowe kotły CO, gazowe podgrzewacze ciepłej wody użytkowej, gazowe pompy ciepła, promienniki, ogrzewacze powietrza, palniki, systemy kominowe i odprowadzania spalin, armaturę i osprzęt do gazowych instalacji grzewczych, pompy do instalacji grzewczych, aparatura kontrolno-pomiarowa i dozorowa w gazowej technice grzewczej oraz urządzenia i systemy sterujące gazowymi źródłami ciepła.

Oprócz części wystawienniczej wydarzeniu towarzyszyć będzie blok merytoryczny poświęcony między innymi funkcjonowaniu dyrektywy dot. Ekoprojektu półtora roku po wprowadzeniu w życie związanych z nią rozporządzeń, oraz znaczenia gazu jako czystego paliwa nieodnawialnego w realizacji ochrony czystego powietrza.

 

Wydarzenie skierowane jest do szerokiego grona wykonawców, projektantów, handlowców oraz sieci serwis.

 

www.expo-gas.pl 

 

 Zapraszamy do Targów Kielce od 26 do 27 kwietnia 2017 roku!