Targi Instalacje już w kwietniu!


Międzynarodowe Targi Instalacyjne INSTALACJE to od lat największe spotkanie przedstawicieli branży, gdzie kompleksowo prezentowana jest oferta wiodących producentów oraz dostawców urządzeń, technologii i usług z zakresu techniki grzewczej, klimatyzacyjnej, wentylacyjnej i chłodniczej. Branża instalacyjna ponownie spotka się w Poznaniu już za trzy miesiące, w dniach 25-27 kwietnia.

 

Pozytywne nastroje branży instalacyjnej

 

Pomimo trudnej sytuacji gospodarczej na świecie spowodowanej pandemią COVID-19, branża instalacyjna jest w dobrej kondycji i odnotowała w minionym roku wzrosty, pokonując czasowe problemy z dostawą surowców i podzespołów do produkcji urządzeń grzewczych i elementów instalacji. Ponad 76% instalatorów, zapytanych o sytuację na rynku usług instalacyjnych, ocenia ją jako dobrą lub bardzo dobrą.
Pomyślne informacje płynące wprost z branży zwiastują, że tegoroczne Targi Instalacje po raz kolejny staną się na kilka dni stolicą całej branży instalacyjnej, gdzie cenne dla siebie informacje znajdą nie tylko instalatorzy i dystrybutorzy, ale również inwestorzy indywidualni, którzy będą mieli okazję poznać najnowsze trendy dotyczące ekologicznych rozwiązań instalacyjnych dla domu, ale również dzięki szerokiej ofercie wystawców, zdobędą niezbędną i rzetelną wiedzę bezpośrednio od producentów i dystrybutorów.

 

Bogata oferta targowa
Na tegorocznych Targach Instalacje odwiedzający będą mogli poznać szeroką ofertę producentów i dystrybutorów urządzeń ściśle związanych z Odnawialnymi Źródłami Energii. Będzie można zobaczyć liderów branży prezentujących pompy ciepła, rekuperatory, moduły fotowoltaiczne czy kotły na biomasę. Ważną częścią ekspozycji Targów Instalacje będą sprzężone ze sobą systemy ogrzewania, oświetlenia, zamykania czy podlewania - składające się na Smart Dom.

 

Atrakcje towarzyszące
Zdobywaniu wiedzy na Targach Instalacje będą sprzyjać ciekawe wydarzenia towarzyszące, m.in. warsztaty „Moc hybrydy”, VI Konferencja Rynku Urządzeń Grzewczych, Sanitarnych, Instalacji, Wentylacji i Klimatyzacji czy konferencja PORT PC - Standardy jutra w technice grzewczej. Ponadto na terenie Targów powstanie specjalna strefa dedykowana instalatorom, której współorganizatorem będzie OSFIS.
W ramach Akcji Autokarowej, towarzszącej każdej edycji Targów Instalacje, odbędzie się projekt Przystanek Instalacje, który będzie nowością w 2022 r. Dzięki nowej, dogodnej formule akcji zadbamy o bezpieczeństwo instalatorów przybywających na tegoroczną edycję wydarzenia. Przystanek Instalacje ma na celu wsparcie grup zorganizowanych (min. 7 osób) oraz dofinansowanie ich dojazdu na Targi Instalacje do Poznania. Projekt dotyczy przyjazdów grupowych dla profesjonalistów związanych z branżą instalacyjną. Dofinansowanie obejmie refundację 50% kosztów przejazdu w jedną stronę.

 

Zainstaluj się w świecie fachowców
Kwietniowe Targi to nie tylko okazja do spotkania branży instalacyjnej. W tym samym czasie na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich odbędą się również Międzynarodowe Targi Energii Odnawialnej GREENPOWER, Międzynarodowe Targi Energetyki EXPOPOWER, Międzynarodowe Targi Zabezpieczeń SECUREX oraz Międzynarodowe Targi Ochrony Pracy, Pożarnictwa i Ratownictwa SAWO.
Więcej informacji o Targach Instalacje: www.instalacje.com.

 

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!
Natalia Fercz
tel. +48 698 640 160
e-mail. natalia.fercz@grupamtp.pl

 

Informacje dla serwisanów - Koronawirus


lib-pobe_pismo_serwisant_bezpieczenstwo_przed_koronawirusem-30.03.2020.pdf Informacja dla serwisantów - Koronawirus
lib-pobe_prace_serwisowe_ochrona_przed_koronawirusem-30.03.2020.pdf Informacje dla serwisantów - Kornonawirus

Informacje dla klientów w dobie Koronawirusa


lib-pobe_pismo_klienci_bezpieczenstwo_ws_koronawirusa-30.03.2020.pdf Informacje dla klientów w dobie Koronawirusa

Polska Korporacja Techniki Sanitarnej Grzewczej Gazowej i Klimatyzacji wraz z redakcją „Polskiego Instalatora” ogłasza kolejną edycję konkursu na najlepszą firmę lub instytucję działającą w Polsce w branży instalacyjnej w roku 2019


Celem konkursu jest docenienie i wyróżnienie firm, które mają szczególne osiągnięcia, ciekawe opracowania technologiczne i konstrukcyjne charakteryzujące się wysokimi walorami technicznymi, użytkowymi i estetycznymi, walorami ekologicznymi, nowoczesnością i niezawodnością w działaniu. Czynnie działających na rynku branży instalacyjnej za różnorodne formy aktywności a także projektantów i inwestorów korzystających z nowoczesnych rozwiązań branżowych.

  • Podstrona 2 z 7
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7